Dark Svetlo

Poštarina i dostava

Kupljene proizvode šaljemo brzim poštama (BEX AKS, ).

Cena dostave zavisi prvenstveno od mase proizvoda i potpuno je ista za bilo koje mesto u Srbiji.

Isporuka se vrši na teritoriji cele Srbije.

Ako naručujete više proizvoda, mase svih proizvoda se sabiraju i na osnovu ukupne mase dolazi se do cene poštarine.Cene dostave po težinama paketa su:

Danas za sutra

RbMasa pošiljke (kg)Cena bez PDV (rsd)PDV (rsd)Cena sa PDV (rsd)
1do 0.5 kg350.0063.00413.00
2do 1 kg400.3373.67474.00
3do 2 kg440.8388.17529.00

Standardni cenovnik za pošiljke preko 2kg
Danas za sutra

RbVolumetrijska – izmerena masa (kg)Cena bez PDV (rsd)PDV (rsd)Cena sa PDV (rsd)
1do 5 kg556.67111.33668.00
2do 10 kg735.00147.00882.00
3do 15 kg945.00189.001,134.00
4do 20 kg1,050.00210.001,260.00
5do 30 kg1,208.33241.671,450.00
6do 50 kg1,628.33325.671,954.00
7preko 50 kg36.00 za svaki kg preko 50 kg

Za sve pošiljke preko 2kg prilikom obračuna cena koristiće se veća obračunska vrednost u odnosu na izmerenu masu i volumetrijsku vrednost.
Kompanija Bexexpress d.o.o. koristi IATA metod za utvrđivanje volumetrijske težine po formuli, (dužina u cm x visina u cm x širina u cm)/5000, izraženo u kilogramima.
Zaštitna cena po pošiljci/kutiji u zbirnoj pošiljci iznosi 180,00 RSD sa PDV.

Cenovnik usluga za nestandardne pošiljke (zavisno od sadržine pošiljke)

RbSadržaj pošiljkeCena bez PDV (rsd)PDV (rsd)Cena sa PDV (rsd)
1Bicikl1,628.33325.671,954.00
2Euro paleta – cela7,560.001,512.009,072.00
3Televizor do 55 inca840.00168.001,008.00
4Guma putnička368.3373.67442.00
5Guma poluteretna735.00147.00882.00
6Guma teretna1,155.00231.001,386.00
7Menjač manji2,520.00504.003,024.00
8Menjač automatski5,040.001,008.006,048.00
9Motor – auto5,040.001,008.006,048.00
10Traktorska guma1,893.33378.672,272.00
11Traktorska guma sa felnom2,730.00546.003,276.00
12Guma putnička sa felnom473.3394.67568.00
13Guma poluteretna sa felnom1,008.33201.671,210.00
14Guma teretna sa felnom1,785.00357.002,142.00
15Bačva 209 L3,780.00756.004,536.00

Dodatne usluge – za koje je poštarina fiksna i dodaje se na osnovnu poštarinu

RbOpis uslugeCena bez PDV (rsd)PDV (rsd)Cena sa PDV (rsd)
1Sms izveštaj15.003.0018.00
2Povrda o uručenju pošiljke (Povratnica, Povratnica-Lično)100.0020.00120.00
3Povrat potpisane otpremnice100.0020.00120.00
4Plaćen odgovor200.0040.00240.00
5Uručenje pošiljke u zakazano vreme1,200.00240.001,440.00
6Ležarina po danu30.006.0036.00/dan, ne računajući dan pokušaja uručenja
7Preuzimanje i dostava za područja opština u Beogradu koje su navedene u ovom cenovniku50.0010.0060.00
8Preuzimanje i dostava za ruralna područja koja su navedena u ovom cenovniku100.0020.00120.00
9Slanje pošiljke na novu adresuJoš jedna redovna poštarina

Cenovnik usluga za otkupne i vrednosne pošiljke

RbOpis uslugeCena sa PDV (rsd)
1Dostava naplaćene otkupnine na adresu korisnika ili isplata u prostorijama pružaoce usluge1.00% od iznosa otkupnine, minimalno 120.00 RSD
2Uplata otkupnine na tekući račun korisnika1.00% od iznosa otkupnine, minimalno 75.00 RSD
3Osiguranje vrednosti sadržaja pošiljke1.00% od vrednosti, minimalno 100.00 RSD

Za otkupne pošiljke za koje se vrši naplata otkupnih iznosa i uplata na tekući račun Korisnika usluga, naplaćuje se 0,95% od otkupnog iznosa, a minimalno 113,00 dinara sa PDV-om. vrednosna pošiljka za vraćanje otkupnog iznosa 113,00 dinara sa PDV-om; Plaćeni odgovor 113,00 dinara sa PDV-om; Povrat potpisane dokumentacije 113,00 dinara sa PDV-om;

ODLUKA

o uvećanju cena za područje grada Beograda je doneta od strane poštanskog operatora, zbog otežanog funkcionisanja poštanskog operatera na području Grada Beograda od kada je na snagu stupila Uredba o zabrani zaustavljanja i parkiranja vozila u praktično svim ulicama gde saobraća GSP prevoz. Na ruralnom području poštarina je viša zbog udaljenosti od glavnih saobraćajnica, izuzetno loše putne infrastrukture, što za posledicu ima veliku kilometražu za dostavu jedne pošiljke.

Beograd – opštine: Čukarica Stari Grad Vračar Novi Beograd Zemun Palilula Zvezdara Rakovica Savski venac Voždovac

Ruralna mesta:Beograd – Petrović salaš Novi Sad – Susek, Lug, Sviloš, Vizić, Krušedol Prnjavor, Krušedol selo, Neradin Subotica – Lipar, Drljan, Mileševo, Panonija, Srednji salaš Bečej – Poljanice, Bočar Zrenjanin – Hetin, Međa, Šurjan, Banatska Dubica, Busenje, Gardinovci, Farkaždin, Belo blato, Lukino selo Bačka Palanka – Bačko novo selo, deo Deronja, Plavna, Parage Sombor – Apatin – Mali stapar, Romanija, Zelengora, Milčić, Nenadić, Obzir, Kozara, Rančevo, Korlatoš, Kenđija, Šebešfok, Siget, Štrbac, Baračka, Šaponje, Čičovi, Kosančić Sremska Mitrovica – Ravnje, Banovo polje, Radenkovi, Brestač, Jamena, Sremska Rača, Ilinci, Batrovci, Bikić Do, Privina glava, Sot, Molovin, Ljuba, Stara Bingula, Šišatovac, Bešenovački Prnjavor, Mala Remeta, Jazak Šabac – Kozarica, Kaona, Mrovska, Pejinović, Jazovik, Krnić, Poljane, Baljevac, Konatice, Suvo selo, Vlasenica, Vukičevica, Ljubinić, Trstenica, Brović Loznica – Stave, Selanac, Rujevac, Savković, Košlje, Tornik, Orovička planina Vršac – Markovac, Mesić, Sočica, Jablanka, Dobričevo, Dubovac, Šumarak, Stari lec, Šušara, Devojački bunar, Mali žam, Vatin, Malo Središte Požarevac – Bliznak, Krupaja, Medveđica, Brodica, Blagojev kamen, Radenka, Bukovska, Ceremošnja, Dobra, Brnjica, Krivača Valjevo – Miličinica, Tulari, Carina, Skadar, Vujinovača, Brezovice, Donje Leskovice, Planinica, Kozelj, Liso polje, Vukona, Kožuar, Batalage, Konjuša, Suvodanje, Mijači, Paležnica, Živkovci, Kotešica, Oglađenovac, Tuđin, Osladić, Sirdija, Tubravić, Rebelj, Gornje Leskovice Čačak – Dragolj, Trudelj, Brusnik, Koritnik, Ostatija, Devići, Vionica, Čečina, Dobri do, Dajići, Bele vode, Erčege, Smijevac, Kovilje, Deretin, Gleđica, Močici, Kaona, Milatovići, Guberevci, Dublje, Gojna Gora, Bogdanica, Polom, Branetići, Drenova, Šilopaj Užice – Konjska reka, Mitrovac, Kaluđerske bare, Ljubiš, Gostilje, Pašina ravan, Zarožje, Jakalj, Makovište, Skakavci, Mionica, Varda, Tometino polje, Semegnjevo, Jablanica Prijepolje – Akmačići, Amzići, Bačija, Bagačice, Balići, Bare, Batkovići, Biskupići, Bjelahova, Blato, Boguti, Borišiće, Boroviće, Božov potok, Brajkovac, Breza, Brezna, Brnjica, Brvine, Bučje, Bukovik, Burađa, Caričina, Čedovo, Čelice, Čipalje, Crkveni toci, Crnugovići, Crvsko, Debelja, Dobrilovići, Dobroselica, Donja bela, Reka, Donje babine, Donje goračiće, Donje lopiže, Donji strnjani, Božetići, Dragojloviće, Družiniće, Dubnica, Dujke, Dunišiće, Đurašići, Džurovo, Fijulj, Gojakovići, Gornja Bela reka, Gornje babine, Gornje lopiže, Gornje trudovo, Gornji strnjani, Gostun, Grabovica, Gradac, Grgaje, Hercegovačka goleša, Hisardžik, Hrta, Ivezići, Izbičanj, Jabuka, Jasenovo, Jelača, Jevik, Junčevići, Jezero, Kaćevo, Kalipolje, Kaluđerovići, Kamena gora, Kanjevina, Karaula, Kašice, Kasidoli, Kladnica, Kneževac, Kokošiće, Komorani, Koprivna, Kosatica, Krajinoviće, Kratovo, Krće, Krivaja, Krnjača, Krstac, Kućani, Kukurovići, Lepojevići, Mašoviće, Mataruge, Međani, Milakovići, Milošev do, Mrčkovina, Ojkovica, Orašac, Orovac, Oštra stijena, Papiće, Plana, Plašće, Ponorac, Potkrš, Potok, Pralja, Pravoševo, Raspoganče, Raždaginja, Seništa, Skradnik, Slatina, Sopotnica, Strajniće, Sugubine, Šušure, Trešnjevica, Trijebine, Tutiće, Ursule, Ušak, Uvac, Višnjeva, Višnjice, Visočka, Vrapci, Vrbnica, Vrsjenice, Zabrđe, Zabrdnji toci, Zahumsko, Zastup Kruševac – Jelakci, Strmenica, Kriva Reka, Odsreci, Gornje Leviće, Vitoše, Ziljinci, Goč, Stanišinci, Gornje Svarče, Višeselo, Gornja Jošanica, Donje Svarče, Mala Reka, Veliko Kušince, Srndalje, Loboder, Gornji Dubič, Donji Dubič, Rainac, Božurevac, Riljac, Mala Kruševica, Gornji Krčin, Lesenovci, Puhovac, Leskovica, V. Vrbnica – Aleksandrovac, Gornji Vratari, Crni Kao, Rujište, Lipovac, Poslon, Braljina, Maćija, Stublice Zaječar – Miroč, Jasikovo, Vlaole, Aleksandrovac, Braćevac, Crnomasnica, Balta berilovac, Crni vrh, Ravno Bučje, Ćuštica Jagodina – Dulene, Kalenićki prnjavor, Prevešt, Šljivica, Kovanica, Klačevica, Zabrega, Vrlane Kraljevo – Roćevići, Dedevci, Pekčanica, Lazac, Goč, Brezna, Zakuta, Sibnica, Gledić, Tolišnica, Gokčanica, Miliće, Dolac, Rakovac, Brezova, Studenica, Đakovo, Mlanča Kragujevac – Bosuta, Jelovik, Garaši, Ranilović, Venčane, Guberevac, Sibnica, Zakuta, Borać, Konjuša, Bajćetina, Kamenica Niš – Tovrljane, Dobri do, Ivan kula, Đake, Zagrađe, Mrče, Štava, Lukovska banja, Zavidice, Malo bonjince, Veliko bonjince, Kaletinac, Lozan, Periš, Guševac, Pirkovac, Radmilovac, Popšica, Zvonce, Zvonačka banja, Rakita, Preseka, Studena, Strelac, Modra stena, Glasovik, Kožince, Gornji Statovac, Donji Statovac, Srednji Statovac, Bublica, Zlata, Mlačina, Ljubten, Vukanja, Loznac, Kamenica, Klisurica, Gornja Bresnica, Mikulovac Leskovac – Sijarina, Ravna banja, Tulare, Tupale, Gajtan, Pusto silovo, Magaš, Gornji brestovac, Borin do, Tegosnica, Preslap, Barje, Kaluđerce, Crcavac, Igrište, Ruplje, Gornji orah, Krivi del, Ravni del, Lipovica, Sredor, Skrapež Vranje – Klisura, Strazimirovci, Kriva Feja, Drakovce, Sastav reka, Gradska, Preslap, Kalna, Radovnica, Vlase, Golemo selo, Uševce, Gradnja Novi Pazar – Bračak, Šaronje, Doliće, Buđevo, Cetanoviće, Čitluk, Kijevci, Zapadni Mojstir, Istočni Mojstir, Rasno, Muhovo, Buče, Pavlje, Joše, Ljuljac, Vidovo, Dramiće, Plešin, Trnava, Rudno, Gradac, Žutice, Korlaće Kikinda – Đala, Srpski Krstur, Jazovo, Radojevo

Spisak gradova u kojima je moguća dostava je dat ispod:

Ðala, Ðurdin, Ada, Adaševci, Aleksa Šantić, Aleksandrovac, Aleksandrovo, Aleksinac, Alibunar, Apatin, Aranđelovac, Arilje, Ašanja, B. Aranđelovo, B. Brdo, Babušnica, Badnjevac, Badovinci, Bač, Bačinci, Bačka Palanka, Bačka Topola, Bački Bger, Bački Brestovac, Bački Gračac, Bački Jarak, Bački Monoštor, Bački Petrovac, Bački Vinogradi, Bačko Dobro Polje, Bačko Gradište, Bačko Novo Selo, Bačko Petrovo Selo, Bagrdan, Bajina Bašta, Bajmok, Bajša, Baljevac, Banatska Topola, Banatski Brestovac, Banatski Dvor, Banatski Karlovac, Banatsko Karadordevo, Banatsko Novo Selo, Banja, Banja Koviljača, Banjska, Banovci, Banovci Dunav, Banoštor, Barajevo, Baranda, Bare, Baric, Baroševac, Batocina, Batočina, Batrovci, Bavanište, Bašaid, Bečej, Bečmen, Begaljica, Begec, Bela Crkva, Bela Palanka, Belegiš, Belo Blato, Belosavci, Belušic, Beočin, Beograd, Berkasovo, Bezdan, Bešenovo, Beška, Bikic Do, Bingula, Blace, Bocar, Bodani, Bogatic, Bogatić, Bogojevo, Bojnik, Boka, Bolec, Boljevac, Boljevci, Bor, Borča, Bosilegrad, Bosut, Botoš, Bošnjace, Boževac, Božica, Bracevac, Bradarac, Braničevo, Bratinac, Brestac, Brestovac, Brezjak, Brezovica, Brežane, Brnjica, Brus, Brusnik, Brza Palanka, Brzan, Brzan, Bucje, Budanovci, Budisava, Bujanovac, Bukovac, Bukovik, Bukurovac, Burovac, Cerovac, Crepaja, Crna Bara, Crna Bara (Bogatic), Crna Trava, Crvenka, D. Borina, D.Crniljevo, D.Orovica, D.Satornja, Darosava, Debeljaca, Debrc, Dec, Deliblato, Deronje, Desimirovac, Despotovac, Despotovo, Dimitrovgrad, Divci, Divčibare, Divostin, Divoš, Dobanovci, Dobra, Dobric, Dobrinci, Doljevac, Dolovo, Donja Kamenica, Donja Mutnica, Donja Mutnica, Donje Zunice, Donji Milanovac, Doroslovo, Draginac, Draginje, Dragobraca, Dragocvet, Drajkovce, Draževac, Drenovac, Drlace, Dubavica, Dublje, Duboka, Dudovica, Đurdevo, Đurdin, Dušanovac, Džigolj, Čacak, Čačak, Čajetina, Čalma, Čantavir, Ečka, Čelarevo, Čenej, Čerevic, Čestereg, Elemir, Čoka, Čonoplja, Čortanovci, Erdevik, Čuprija, Čurug, Farkaždin, Feketic, Futog, G.Lisina, G.Sabanta, G.Trnava, Gadžin Han, Gaj, Gajdobra, Gakovo, Gamzigradska Banja, Gardinovci, Gibarac, Glogonj, Glogovac, Gložan, Glušci, Golubac, Golubinci, Gornja Draguša, Gornji Milanovac, Gospodinci, Grabovac, Grabovci, Grabovica, Gradina, Gradskovo, Grdelica, Grebenac, Grgurevci, Grljan, Grocka, Grošnica, Gruža, Gudurica, Guča, Gušterica, Hajducica, Hajdukovo, Hetin, Horgoš, Hrtkovci, Idvor, Idvor, Ilandža, Ilinci, Inđija, Irig, Ivanjica, Ivanovo, Izbište, J.Lešnica, Jabuka, Jabukovac, Jagnjilo, Jagodina, Jakovo, Jamena, Jarak, Jarkovac, Jarmenovci, Jasenovo, Jazak, Jazovo, Jaša Tomić, Jelovik, Jermenovci, Jovac, Jovanovac, Junkovac, Kačarevo, Kalna, Kaluderica, Kanjiža, Karadordevo, Karavukovo, Karlovcic, Kać, Kelebija, Kikinda, Kisac, Kladovo, Klek, Klenak, Klenike, Klenje, Klicevac, Kljajićevo, Knić, Knićanin, Knjaževac, Kobišnica, Koceljeva, Kočeljeva, Kolut, Konak, Kopaonik, Koracica, Koretina, Korevac, Korman, Kosancic, Kosjeric, Kosjerić, Kosovo Polje, Kosovska Mitrovica, Kostolac, Kotraža, Kovacica, Kovačevac, Kovačica, Kovilj, Kovin, Košuta, Kragujevac, Krajišnik, Kraljevci, Kraljevo, Krcedin, Krepoljin, Krnješevci, Krupanj, Krušar, Krušedol, Kruševac, Kucevo, Kucura, Kučevo, Kukujevci, Kula, Kulpin, Kumane, Kupinovo, Kupusina, Kuršumlija, Kuzmin, Kušiljevo, Lajkovac, Lalić, Lapovo Selo, Lapovo Varoš, Lazarevac, Lazarevo, Laćarak, Lebane, Ledinci, Leposavić, Leskovac, Lešak, Lešnica, Leštane, Ležimir, Lilicevo, Lipar, Lipnicki Šop, Lipolist, Ljig, Ljuba, Ljubovija, Ljukovo, Lok, Lokve, Lovćenac, Loznica, Lubnica, Lučani, Lug, Lukicevo, Lukino Selo, Lužnice, M.Krcmare, M.Pričinović, Mačvanska Mitrovica, Mačvanski Prnjavor, Maglić, Majdan, Majdanpek, Majilovac, Majur, Mali Iđoš, Mali Zvornik, Malo Crnice, Mandelos, Maradik, Marsic, Martinci, Martonoš, Mataruška banja, Meda, Medveđa, Melenci, Melenci, Merošina, Metlić, Mihajlovac, Mihajlovo, Miletićevo, Mileševo, Minićevo, Mionica, Mirosaljci, Mladenovac, Mladenovo, Mokranja, Mokrin, Mol, Molovin, Morovic, Mošorin, Mramor, Mramorak, Mrčajevci, Mužlja, Nadalj, Nakovo, Natalnici, Negotin, Neresnica, Neštin, Nikinci, Nikinci, Nikolinci, Niš, Nova Crnja, Nova Crvenka, Nova Gajdobra, Nova Pazova, Nova Varoš, Novi Becej, Novi Bečej, Novi Itebej, Novi Karlovci, Novi Kneževac, Novi Pazar, Novi Sad, Novi Slankamen, Novi Žednik, Novo Milosevo, Noćaj, Obrenovac, Obrež, Obrovac, Odžaci, Ogar, Omoljica, Opovo, Osečina, Pacir, Padina, Palic, Pančevo, Paracin, Parage, Paraćin, Pavliš, Petrovac na Mlavi, Petrovaradin, Pećinci, Pirot, Pivnice, Plandište, Platičevo, Plavna, Plažane, Pločica, Popinci, Popovac, Požarevac, Požega, Preljina, Preševo, Prhovo, Priboj, Prigrevica, Prijepolje, Prilički Kiseljak, Prilužje, Privina Glava, Prokuplje, Prolom, Pružatovac, Putinci, Radenković, Radicević, Rača Kragujevačka, Rakovac, Ralja, Ravnje, Ravno Selo, Raška, Ražanj, Rekovac, Resavica, Rgotina, Ribare, Rudovci, Ruma, Rumenka, Ruski Krustur, Sakule, Salaš, Salaš Noćajski, Samoš, Savino Selo, Sedlare, Sečanj, Sefkerin, Selenca, Senta, Sevojno, Sibac, Silbaš, Sirig, Sivac, Sjenica, Skela, Skorenovac, Smederevo, Smederevska Palanka, Sočanica, Soko Banja, Sombor, Sombor 5, Sonta, Sopot, Sot, Srbobran, Sremčica, Sremska Kamenica, Sremska Mitrovica, Sremska Rača, Sremski Karlovci, Sremski Mihaljevci, Srpska Crnja, Srpski Itebej, Stanišić, Stapar, Stara Moravica, Stara Pazova, Starčevo, Stari Ledinci, Stari Slankamen, Stari Žednik, Stejanovci, Stenjevac, Stepanovićevo, Stepojevac, Straža, Stubline, Subotica, Subotište, Surduk, Surdulica, Surčin, Susek, Sutjeska, Svilajnac, Svrljig, Tavankut, Temerin, Titel, Topola, Tornjoš, Tovariševo, Trbušani, Trešnjevac, Trgovište, Trstenik, Turija, Tutin, Ub, Ugrinovci, Uljma, Uzdin, Ušce, Užice, Vajska, Valjevo, Varvarin, Vašica, Velika Greda, Velika Ivanca, Velika Krsna, Velika Plana, Veliki Crljeni, Veliki Izvor, Veliki Popovic, Veliki Radinci, Veliko Gradište, Veliko Središte, Veternik, Vilovo, Vitojevci, Višnjićevo, Vladičin Han, Vladimirci, Vladimirovac, Vlasotince, Vlaška, Voganj, Vojka, Vojvoda Stepa, Vračev Gaj, Vranić, Vranje, Vranjska Banja, Vražogrnac, Vrbas, Vrcin, Vrdnik, Vreoci, Vrnjacka Banja, Vrnjačka Banja, Vršac, Zabrežje, Zaječar, Zasavica, Zlatibor, Zmajevo, Zrenjanin, Zubin Potok, Zvečan, Zvezdan, Ćenta, Ćićevac, Ćuprija, Šabac, Šašinci, Šepšin, Šid, Šimanovci, Žabalj, Žabari, Žagubica, Žitište, Žitorađa

Korpa

close
%d bloggers like this: