Dostava cenovnik

Dostava cenovnik

Cenovnik

usluga

Ovde možete preuzeti najnoviji cenovnik usluga Bexexpress kurirske službe: CENOVNIK.

Standardni cenovnik pošiljki

RbOpis uslugeCena bez PDVPDVCena sa PDV
1do 0.5 kg300.0050.00350.00
2do 1 kg291.6758.33350.00
3do 2 kg350.0070.00420.00
4do 5 kg441.6788.33530.00
5do 10 kg583.33116.67700.00
6do 15 kg750.00150.00900.00
7do 20 kg833.33166.671,000.00
8do 30 kg958.33191.671,150.00
9do 50 kg1,291.67258.331,550.00
10preko 50 kg30.00 za svaki kg preko 50 kg

Dodatne usluge

RbOpis uslugeCena bez PDVPDVCena sa PDV
1Sms izveštaj15.00
2Potvrda o uručenju pošiljke68.3313.6782.00
3Potpisivanje povratne dokumentacije68.3313.6782.00
4Plaćen odgovor166.6733.33200.00
5Otkupnina1.00% od iznosa otkupnine. *
6Osiguranje vrednosti sadržaja pošiljke1.00% od vrednosti. *

* Minimalna cena za otkupninu je 82.00 dinara, a za vrednosnu pošiljku je 85.00 dinara

Specijalne pošiljke

RbOpis uslugeCena bez PDVPDVCena sa PDV
1Bicikl1,291.67258.331,550.00
2Televizor666.67133.33800.00
3Guma putnička291.6758.33350.00
4Guma poluteretna583.33116.67700.00
5Guma teretna916.67183.331,100.00
6Menjač manji2,000.00400.002,400.00
7Menjač automatski4,000.00800.004,800.00
8Motor – auto4,000.00800.004,800.00
9Traktorska guma1,833.33366.672,200.00
10Traktorska guma sa felnom2,166.67433.332,600.00
11Guma putnička sa felnom375.0075.00450.00
12Guma poluteretna sa felnom800.00160.00960.00
13Guma teretna sa felnom1,416.67283.331,700.00
14Kurir dan8,333.331,666.6710,000.00
15Bačva 209 L3,000.00600.003,600.00

UGOVOR ZA SLANJE VELIKOG BROJA POŠILJKI

Šaljete mnogo pošiljki? Uštedite vreme i novac. Popunite kontakt formu: ovde sa naznakom ‘zahtev za ugovor’. Potpisivanjem ugovora, pored ušteda na poštarini, ako ste pravno lice, bićete i u mogućnosti da plaćate preko računa.

NAPOMENA

Za gubitak ili potpuno oštećenje pošiljke (koja nije vrednosna, tj. osigurana) nadoknađujemo Vam desetostruki iznos plaćene poštarine. U slučaju gubitka ili potpunog oštećenja vrednosne pošiljke, osigurane do visine vrednosti koju označi pošiljalac, nadoknađujemo vrednost označenu na pošiljci uvećanu za naplaćenu poštarinu po vrednosti i desetostruki iznos plaćene poštarine.

Cenovnik je aktuelan od 01.06.2020.

Dodatne usluge

Opis uslugeCena
Preuzimanje i dostava za područja opština u Beogradu koje su navedene u ovom cenovnikuDodatno 50 RSD na iznos poštarine
Preuzimanje i dostava za ruralna područja koja su navedena u ovom cenovnikuDodatno 100 RSD na iznos poštarine

Obaveštenje

o beogradskim opštinama i ruralnim mestima za koje će važiti povećanje cena od 08.03.2020.

Beograd – opštine: Čukarica Stari Grad Vračar Novi Beograd Zemun Palilula Zvezdara Rakovica Savski venac Voždovac

Ruralna mesta:Beograd – Petrović salaš Novi Sad – Susek, Lug, Sviloš, Vizić, Krušedol Prnjavor, Krušedol selo, Neradin Subotica – Lipar, Drljan, Mileševo, Panonija, Srednji salaš Bečej – Poljanice, Bočar Zrenjanin – Hetin, Međa, Šurjan, Banatska Dubica, Busenje, Gardinovci, Farkaždin, Belo blato, Lukino selo Bačka Palanka – Bačko novo selo, deo Deronja, Plavna, Parage Sombor – Apatin – Mali stapar, Romanija, Zelengora, Milčić, Nenadić, Obzir, Kozara, Rančevo, Korlatoš, Kenđija, Šebešfok, Siget, Štrbac, Baračka, Šaponje, Čičovi, Kosančić Sremska Mitrovica – Ravnje, Banovo polje, Radenkovi, Brestač, Jamena, Sremska Rača, Ilinci, Batrovci, Bikić Do, Privina glava, Sot, Molovin, Ljuba, Stara Bingula, Šišatovac, Bešenovački Prnjavor, Mala Remeta, Jazak Šabac – Kozarica, Kaona, Mrovska, Pejinović, Jazovik, Krnić, Poljane, Baljevac, Konatice, Suvo selo, Vlasenica, Vukičevica, Ljubinić, Trstenica, Brović Loznica – Stave, Selanac, Rujevac, Savković, Košlje, Tornik, Orovička planina Vršac – Markovac, Mesić, Sočica, Jablanka, Dobričevo, Dubovac, Šumarak, Stari lec, Šušara, Devojački bunar, Mali žam, Vatin, Malo Središte Požarevac – Bliznak, Krupaja, Medveđica, Brodica, Blagojev kamen, Radenka, Bukovska, Ceremošnja, Dobra, Brnjica, Krivača Valjevo – Miličinica, Tulari, Carina, Skadar, Vujinovača, Brezovice, Donje Leskovice, Planinica, Kozelj, Liso polje, Vukona, Kožuar, Batalage, Konjuša, Suvodanje, Mijači, Paležnica, Živkovci, Kotešica, Oglađenovac, Tuđin, Osladić, Sirdija, Tubravić, Rebelj, Gornje Leskovice Čačak – Dragolj, Trudelj, Brusnik, Koritnik, Ostatija, Devići, Vionica, Čečina, Dobri do, Dajići, Bele vode, Erčege, Smijevac, Kovilje, Deretin, Gleđica, Močici, Kaona, Milatovići, Guberevci, Dublje, Gojna Gora, Bogdanica, Polom, Branetići, Drenova, Šilopaj Užice – Konjska reka, Mitrovac, Kaluđerske bare, Ljubiš, Gostilje, Pašina ravan, Zarožje, Jakalj, Makovište, Skakavci, Mionica, Varda, Tometino polje, Semegnjevo, Jablanica Prijepolje – Akmačići, Amzići, Bačija, Bagačice, Balići, Bare, Batkovići, Biskupići, Bjelahova, Blato, Boguti, Borišiće, Boroviće, Božov potok, Brajkovac, Breza, Brezna, Brnjica, Brvine, Bučje, Bukovik, Burađa, Caričina, Čedovo, Čelice, Čipalje, Crkveni toci, Crnugovići, Crvsko, Debelja, Dobrilovići, Dobroselica, Donja bela, Reka, Donje babine, Donje goračiće, Donje lopiže, Donji strnjani, Božetići, Dragojloviće, Družiniće, Dubnica, Dujke, Dunišiće, Đurašići, Džurovo, Fijulj, Gojakovići, Gornja Bela reka, Gornje babine, Gornje lopiže, Gornje trudovo, Gornji strnjani, Gostun, Grabovica, Gradac, Grgaje, Hercegovačka goleša, Hisardžik, Hrta, Ivezići, Izbičanj, Jabuka, Jasenovo, Jelača, Jevik, Junčevići, Jezero, Kaćevo, Kalipolje, Kaluđerovići, Kamena gora, Kanjevina, Karaula, Kašice, Kasidoli, Kladnica, Kneževac, Kokošiće, Komorani, Koprivna, Kosatica, Krajinoviće, Kratovo, Krće, Krivaja, Krnjača, Krstac, Kućani, Kukurovići, Lepojevići, Mašoviće, Mataruge, Međani, Milakovići, Milošev do, Mrčkovina, Ojkovica, Orašac, Orovac, Oštra stijena, Papiće, Plana, Plašće, Ponorac, Potkrš, Potok, Pralja, Pravoševo, Raspoganče, Raždaginja, Seništa, Skradnik, Slatina, Sopotnica, Strajniće, Sugubine, Šušure, Trešnjevica, Trijebine, Tutiće, Ursule, Ušak, Uvac, Višnjeva, Višnjice, Visočka, Vrapci, Vrbnica, Vrsjenice, Zabrđe, Zabrdnji toci, Zahumsko, Zastup Kruševac – Jelakci, Strmenica, Kriva Reka, Odsreci, Gornje Leviće, Vitoše, Ziljinci, Goč, Stanišinci, Gornje Svarče, Višeselo, Gornja Jošanica, Donje Svarče, Mala Reka, Veliko Kušince, Srndalje, Loboder, Gornji Dubič, Donji Dubič, Rainac, Božurevac, Riljac, Mala Kruševica, Gornji Krčin, Lesenovci, Puhovac, Leskovica, V. Vrbnica – Aleksandrovac, Gornji Vratari, Crni Kao, Rujište, Lipovac, Poslon, Braljina, Maćija, Stublice Zaječar – Miroč, Jasikovo, Vlaole, Aleksandrovac, Braćevac, Crnomasnica, Balta berilovac, Crni vrh, Ravno Bučje, Ćuštica Jagodina – Dulene, Kalenićki prnjavor, Prevešt, Šljivica, Kovanica, Klačevica, Zabrega, Vrlane Kraljevo – Roćevići, Dedevci, Pekčanica, Lazac, Goč, Brezna, Zakuta, Sibnica, Gledić, Tolišnica, Gokčanica, Miliće, Dolac, Rakovac, Brezova, Studenica, Đakovo, Mlanča Kragujevac – Bosuta, Jelovik, Garaši, Ranilović, Venčane, Guberevac, Sibnica, Zakuta, Borać, Konjuša, Bajćetina, Kamenica Niš – Tovrljane, Dobri do, Ivan kula, Đake, Zagrađe, Mrče, Štava, Lukovska banja, Zavidice, Malo bonjince, Veliko bonjince, Kaletinac, Lozan, Periš, Guševac, Pirkovac, Radmilovac, Popšica, Zvonce, Zvonačka banja, Rakita, Preseka, Studena, Strelac, Modra stena, Glasovik, Kožince, Gornji Statovac, Donji Statovac, Srednji Statovac, Bublica, Zlata, Mlačina, Ljubten, Vukanja, Loznac, Kamenica, Klisurica, Gornja Bresnica, Mikulovac Leskovac – Sijarina, Ravna banja, Tulare, Tupale, Gajtan, Pusto silovo, Magaš, Gornji brestovac, Borin do, Tegosnica, Preslap, Barje, Kaluđerce, Crcavac, Igrište, Ruplje, Gornji orah, Krivi del, Ravni del, Lipovica, Sredor, Skrapež Vranje – Klisura, Strazimirovci, Kriva Feja, Drakovce, Sastav reka, Gradska, Preslap, Kalna, Radovnica, Vlase, Golemo selo, Uševce, Gradnja Novi Pazar – Bračak, Šaronje, Doliće, Buđevo, Cetanoviće, Čitluk, Kijevci, Zapadni Mojstir, Istočni Mojstir, Rasno, Muhovo, Buče, Pavlje, Joše, Ljuljac, Vidovo, Dramiće, Plešin, Trnava, Rudno, Gradac, Žutice, Korlaće Kikinda – Đala, Srpski Krstur, Jazovo, Radojevo

Podelite sa drugima:

Cart
Your cart is currently empty.